1

Tēma: Slimibas lapa B

Labdien,sanaca man tada sllikta situacija esmu 58gadus vecs virietis,slimoju jau 3 menesus ir visas analizes specialistu apmeklejumi bet atnacot pe gimenes arsta man vins ielika parkapsana rezimu,vai es varu kaut ka apstridet ka neka 3 menesi diezgan liela summa.ka rikoties talak i jabaro gimene un jasamaksa krediti.

2

Re: Slimibas lapa B

Saskaņā ar Ministru kabineta 2001.gada 3.aprīļa noteikumu Nr.152 "Darbnsepējas lapu izsniegšanas  kārtība" 25.punktu personu sūdzības par darbnespējas lapu izsniegšanas kārtību izskata ārstniecības iestādes vadītājs un Veselības inspekcija. Iesniedzot sūdzību par darbnespējas lapas izsniegšanu, persona norāda apstākļus, kas ļauj apšaubīt darbnespējas lapu izsniegšanas pamatotību.
Tas nozīmē, ka darbnespējas lapa ir apstrīdama kā administratīvais akts. Jūsu gadījumā svarīgi zināt - apstrīdēt to ārstniecības iestādes vadītājam vai Veselības īnspekcijā. Droši vien uz lapas jābūt norādei par apstrīdēšanas un pārsūdzēšanas kārtību. Ja vadītājs vai inspekcija lēmumu atstāj negrozītu, var vērsties ar pieteikumu Administratīvajā rajona tiesā.

3

Re: Slimibas lapa B

Sveiki velreiz ,jus nevariet pateikt ka tiesi ir jaraksta to sudzibu??

4

Re: Slimibas lapa B

Jānorāda savi argumenti, kāpēc uzskatāt, ka režīms nav pārkāpts, un jālūdz atcelt.